Objednávka aplikace SENECA jednoduše

 

Efektivní nástroj pro evidenci plateb SENECA můžete mít ještě dnes. Stačí si zvolit požadovaný režim aplikace a pak už jen dodržet pár jednoduchých kroků.

 

Vyzkoušet zdarma trial verzi můžete zde

 

Na této stránce vyplňte formulář, zvolte si uživatelské jméno ve formě emailové adresy a definujte si heslo. Potom stačí už jen zaškrtnout souhlas a objednávku odeslat. Budete automaticky přihlášení do verze TRIAL, stačí jen kliknout na pole VSTUPTE

Nyní se nacházíte na hlavní administrační stránce aplikace, kde můžete spravovat panely a přes vrchní menu aplikaci ovládat. Více k ovládání aplikace neleznete v sekci Návody.

Verze TRIAL je plnohodnotnou verzi aplikace. Jediné omezení je v počtu debetních transakcí, které jsou limitované počtem 500 záznamů. Po vyčerpání transakcí je nutné přejít na plnou verzi. Pro plynulý přechod stačí v pravém hroním menu kliknout na Objednat produkční verzi systému.

 

Objednat plnou verzi můžete zde

 

Objednání plné verze aplikace můžete uskutečnit buďto z TRIAL verze, kde se předvyplní název školy a počet žáků pro případ objednání služby Pordpora, anebo na odkazu výše.

Po doplnění údajů (potřebných pro fakturaci), volbě licence a doplňkových služeb Podpora a Školení, stačí objednávku odeslat. Licenční ujednání a smluvní podklady týkající se zpracování osobních údajů spolu s fakturou od nás obdržíte na uvedený email.