Funkce, které si na Senece zamilujete. Zveme Vás na náš webinář plný užitečných tipů! Registrujte se zde:

Reference - SENECA

 

Základní škola, Hořice, Komenského 338, 

vedení školy: 493 623 640, ekonomický úsek: 493 620 043

PaedDr. Kamil Vávra, bývalý ředitel školy:
„Jsme velmi spokojeni, třídní učitelé na naší škole již nedělají pokladníky. Nejen, že jim ušetříme cca 3 týdny času za rok, ale pozitivně tuto změnu vnímají i rodiče.“


Bc. Eva Kubištová, ekonomka školy
„Nenosím velké obnosy do banky, odpadlo přebírání a přepočítávání peněz od třídních učitelů.“

 

ZÁKLADNÍ ŠKOLA ŠTĚPÁNOV, Dolní ul.597,

vedení školy: 587 571 044, ekonomický úsek: 777033930

Ing. Veronika Měřilová, samostatná hospodářka

 Program SENECA používáme od roku 2023, do této doby nám zákonní zástupci posílali platbu na každou školní akci na účet školy. Kontrolovalo se nespočet přijatých plateb a následně se dělaly vratky, což bylo velice časově náročné pro ekonomické pracovnice školy.

Program SENECA je pro nás jak z pohledu rodiče, tak i z pohledu hospodářky školy velkým přínosem, protože šetří čas rodičů, učitelům i paní hospodářce.

Program je navržen přehledně, intuitivně, a hlavně funguje reálně - je přizpůsoben jakékoliv situaci, která může nastat (opravy, doplnění, vymazání, vylepšení a jiné). Technická podpora je na vysoké úrovni, technici poradí a pomůžou vše vyřešit během chvíle. Jde vidět, že zpětná vazba je pro vývojáře progrmu důležitá, protože dokáží program přizpůsobit jakýmkoliv speciálním požadavkům.

Moje oblíbená trojice paní Hamanová, pan Groh a hlavně pan Lešák mi vždy se vším a ihned pomůžou, takže jim veřejně moc děkuji a program SENECA mohu jen doporučit.